• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Повідомлення про формування складу Громадської ради при Національній соціальній сервісній службі України

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Ініціативної груп

від 27 січня 2022 року,

протокол № 2

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про формування складу Громадської ради при Національній соціальній сервісній службі України

 

З метою всебічного забезпечення участі широкої громадськості у реалізації державної політики у сферах, що належать до компетенції Національної соціальної сервісної служби України (положення про Національну соціальну сервісну службу України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 № 783 (зі змінами)), та відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 N 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами),

 

Ініціативна група

Наказ Національної соціальної сервісної служби України від 15.03.2021 № 132  (далі – Ініціативна група) оголошує про початок прийому заяв для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Національній соціальній сервісній службі України.

Проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Національній сервісній службі України (далі – Установчі збори) рішенням Ініціативної групи від 27 січня 2022 року (протокол № 2) призначено на 15:00 годину 18 березня 2022 року за адресою: Київський міський палац ветеранів (м. Київ, вул. Бастіонна, 11).

У разі зміни дати, часу, місця чи порядку проведення Установчих зборів, кожного кандидата до складу Громадської ради, який за рішенням Ініціативної групи має право приймати участь в Установчих зборах, буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Національної соціальної сервісної служби України не пізніше як за три робочі дні.


Участь в Установчих зборах є персональною.


Порядок проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при Національній соціальній сервісній службі України  затверджений рішенням Ініціативної групи від 27 січня
2022 року (протокол № 2)


 До складу Громадської ради при Національній соціальній сервісній службі України можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (в цьому оголошенні – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Національної соціальної сервісної служби України, про що в їх статуті (положенні) повинні бути визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) інститут громадянського суспільства для участі в Установчих зборах може делегувати не більше ніж одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради при Національній соціальній сервісній службі України.

 

Порядок подання заяв та зразків/форм документів, які необхідно подати кандидатам до складу Громадської ради при Національній соціальній сервісній службі України разом із заявою для участі в Установчих зборах затверджений рішенням Ініціативної групи від 27 січня 2022 року (протокол № 2).


Довідково:

1. З метою уникнення непорозумінь, перед тим як почати оформлювати заяву до Ініціативної групи, бажано перевірити відповідність інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010р. N 996 (далі – Типове положення).

2. Підставами для відмови представнику інституту громадянського суспільства в участі в Установчих зборах, відповідно до п.12 Типового положення може бути:

 • невідповідність документів, поданих інститутом громадянського суспільства, вимогам Типового положення;
 • неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам у строк, визначений Типовим положенням;
 • невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;
 • недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;
 • відмова інституту громадянського суспільства від участі в Установчих зборах шляхом надсилання Ініціативній групі офіційного листа;
 • перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в Установчих зборах, у процесі припинення.

 

Термін подання документів: з 31 січня 2022 р. до 15 лютого 2022 р. включно.

Заява та документи, що додаються до неї, приймаються:

в паперовому вигляді, надіслані поштою на адресу Нацсоцслужби: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, з поміткою ,,для Ініціативної групиˮ;

в електронному вигляді, шляхом надсилання відсканованих документів на електронну адресу i.group@nssu.gov.ua Оригінали заяви та документів, що додаються до неї, додатково мають бути надіслані поштою в паперовому вигляді на адресу Нацсоцслужби.

 

Увага! Документи, відправлені поштою на адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, із датою на поштовому штампі (квитанції) пізніше ніж 15.02.2022, розглядатися Ініціативною групою не будуть.

 

Відповідальна особа за приймання документів – Хребет Сергій Іванович.


Надання консультацій з питань подачі документів за електронною поштою i.group@nssu.gov.ua та за тел. 287-35-41 щоденно з 9.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00).

Заява кожного інституту громадянського суспільства, незалежно від способу подання, реєструється в електронному журналі обліку документів, що надходять на розгляд Ініціативної групи.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux