• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Нацсоцслужба запрошує у свою команду начальника відділу методичного супроводу державного контролю за наданням соціальної підтримки
опубліковано 20 травня 2024 року о 15:30

Добір на період дії воєнного стану на вакантну посаду державної служби категорії «Б» − начальника відділу методичного супроводу державного контролю за наданням соціальної підтримки Департаменту державного контролю у сфері соціального захисту населення Національної соціальної сервісної служби України


Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Безпосереднє здійснення керівництва діяльністю відділу: організація планування роботи відділу та забезпечення виконання покладених на нього завдань та функцій, визначення порядку роботи відділу та безпосереднє підпорядкування та звітування директору Департаменту про виконання завдань, покладених на відділ; забезпечення виконання Конституції і законів України, указів Президента України, постанов Верховної Ради України, актів Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів з питань функціонування Нацсоцслужби та здійснення контролю за їх реалізацією; визначення розподілу обов’язків між працівниками відділу, розгляд кореспонденції, яка надходить до відділу, визначення відповідальних виконавців з її опрацювання.

Визначає основні напрями, характер роботи відділу відповідно до завдань та функцій, визначених Положенням про відділ, і координує його діяльність.

2. Розробка пропозицій щодо вдосконалення законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів міністерств з урахуванням практики застосування законодавства з питань, що належать до його компетенції.

3. Методичний супровід під час проведення планових і позапланових заходів державного контролю з питань, що належать до повноважень відділу, територіальними органами Нацсоцслужби структурних підрозділів районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, щодо правильності надання соціальної підтримки.

4. Забезпечення методичного супроводу під час проведення позапланових перевірок у разі надходження інформації про можливі порушення порядку та строків надання адміністративних послуг соціального характеру. 


Здійснення методичного супроводу структурних підрозділів місцевих держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад з питань соціального захисту населення у частині виплати державних допомог, пільг, житлових субсидій та інших виплат, що проводяться за рахунок державного бюджету.

5. Здійснення методичного супроводу заходів контролю, спрямованих на дотримання вимог законодавства під час надання соціальної підтримки (різні види державної допомоги, пільги, житлові субсидії та інші виплати, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету).

6. Методичний супровід діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки.

7. Розгляд документів з грифом «Для службового користування», звернення та запити громадян, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, органів державної влади, депутатських звернень та запитів, виконує доручення Кабінету Міністрів України, керівництва Нацсоцслужби з питань, що належать до компетенції відділу.

Здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи через засоби масової інформації з питань, що належать до компетенції відділу.

8. Подання керівництву Нацсоцслужби узагальнені звіти, аналітичні матеріали, матеріали перевірок з питань, що належать до компетенції відділу.

9. Здійснення функцій щодо організації, координації та контролю за діяльністю територіальних органів Нацсоцслужби з питань, що належать до компетенції відділу, організації їх взаємодії з державними органами та органами місцевого самоврядування.

10. Здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення дотримання законності та досягнення результатів відповідно до встановлених завдань, планів і вимог щодо діяльності Департаменту та територіальних органів Нацсоцслужби з питань, що належать до компетенції відділу.

11. Виконання інших доручень керівництва.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 29 330,00 грн

(класифікаційний код посади 7-VI-1.3).


Надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду державної служби оголошується конкурс.


Граничний строк перебування особи на посаді – до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію до Сектору управління персоналом:


резюме (за формою згідно з Додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 98)).


Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).


Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до призначення на відповідну посаду згідно із Законом України «Про запобігання корупції» подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Особа, призначена у період дії воєнного стану, зокрема на посаду державної служби, подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такий документ не був поданий нею раніше.


Інформація приймається на електронну адресу
Сектору управління персоналом personal@nssu.gov.ua

до 23 травня 2024 року до 13:00

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Дата i час початку проведення тестування кандидатів. Місце a6o спосіб проведення тестування. Місце a6o спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

м. Київ, вул. Еспланадна 8/10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Каліцун Надія Іванівна

тел.: 289-55-91

електронна пошта: personal@nssu.gov.ua 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою


Вимоги до компетентності


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Самоорганізація та самостійність в роботі

уміння самостійно організовувати свою діяльність та час, визначати пріоритетність виконання завдань, встановлювати черговість їх виконання;

здатність до самомотивації (самоуправління);

вміння самостійно приймати рішення i виконувати завдання у процесі професійної діяльності

2.

Досягнення результатів

здатність до чіткого бачення результату діяльності;

вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності;

вміння запобігати та ефективно долати перешкоди

3.

Якісне виконання

поставлених

завдань

чітке i точне формулювання мети, цілей i завдань службової діяльності;

комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;

розуміння змісту завдання i його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення

4.

Комунікація та

взаємодія

 

вміння визначати заінтересовані i впливові сторони та розбудовувати партнерські відносини;

здатність ефективно взаємодіяти — дослухатися, сприймати та викладати думку;

вміння публічно виступати перед аудиторією;

здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації

Професійні знання


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції»;

2.

Знання вимог спеціальних законів 

Знання:

Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»; Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»

Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux