• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Нацсоцслужба шукає у свою команду заступника начальника ГУ Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області
опубліковано 16 квітня 2024 року о 17:40

Добір на період дії воєнного стану на вакантну посаду державної служби категорії «Б» − заступника начальника Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області – начальника відділу здійснення державного контролю у сфері соціального захисту населення


Загальні умови

Посадові обов’язки

Забезпечення проведення заходів контролю і моніторингу за використанням коштів державного бюджету, виділених для надання державної соціальної підтримки, зокрема під час проведення перерахунку її розмірів у разі встановлення фактів надмірної виплати коштів або надання її з порушенням законодавства, дотриманням вимог під час надання соціальної підтримки (державні допомоги та компенсації, інші виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів) на території Вінницької області; за використанням коштів державного бюджету за результатами верифікації даних отримувачів соціальної підтримки згідно із ЗУ "Про верифікацію" та правильності нарахування допомоги з урахуванням ступеня ризику наявності порушень; дотримання вимог законодавства під час надання соціальних послуг на території Вінницької області.

Забезпечення проведення заходів контролю і моніторингу за дотримання вимог законодавства під час надання соціальних послуг на території Вінницької області.

Забезпечення організації правової роботи Головного управління та захисту його правових інтересів; здійснення публічних закупівель; організації документування управлінської інформації, роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації.

Забезпечення здійснення систематичного контролю за усуненням порушень, виявлених під час проведення заходів державного контролю; моніторингу та аналізу порушень законодавства; підготовка пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Нацсоцслужби; методичного супроводу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування; взаємодії з підприємствами, установами, організаціями, закладами, громадськими інституціями, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, які належать до компетенції Нацсоцлужби; розгляду звернень (запитів) громадян, органів державної влади, правоохоронних органів, органів судової влади та інших суб’єктів права на звернення, запитів на отримання публічної інформації з питань, що належать до компетенції Нацсоцслужби.

Забезпечення виконання обов'язків начальника Головного управління у разі його відсутності відповідно до наказу начальника Головного управління за погодженням з Головою Нацсоцслужби.

Забезпечення здійснення методичного супроводу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування; взаємодії з підприємствами, установами, організаціями, закладами, громадськими інституціями.

Здійснює підготовку пропозицій щодо планування та пріоритетних напрямків роботи Головного управління та забезпечення їх виконання.

Забезпечує проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, які належать до компетенції Нацсоцлужби.

Забезпечує розгляд звернень (запитів) громадян, органів державної влади, правоохоронних органів, органів судової влади та інших суб’єктів права на звернення, запитів на отримання публічної інформації з питань, що належать до компетенції Нацсоцслужби.

Здійснює керівництво Відділом, несе персональну відповідальність за організацію та результати діяльності здійснення державного контролю у сфері соціального захисту населення та соціальних послуг.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 24 550,00 грн

(класифікаційний код посади 1-ІІ-2).


Надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду державної служби оголошується конкурс.


Граничний строк перебування особи на посаді – до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію до Сектору управління персоналом:


резюме (за формою згідно з Додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 98)).


Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).


Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до призначення на відповідну посаду згідно із Законом України «Про запобігання корупції» подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Особа, призначена у період дії воєнного стану, зокрема на посаду державної служби, подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такий документ не був поданий нею раніше.


Інформація приймається на електронну адресу
Сектору управління персоналом personal@nssu.gov.ua

до 18 квітня 2024 року до 12:00

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Дата i час початку проведення тестування кандидатів. Місце a6o спосіб проведення тестування. Місце a6o спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

м. Київ, вул. Еспланадна 8/10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Каліцун Надія Іванівна

тел.: 289-55-91

електронна пошта: personal@nssu.gov.ua 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою


Вимоги до компетентності


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Аналіз політики та планування заходів з її реалізації

здатність ідентифікувати суспільно значущу проблему, вирішення якої потребує формування відповідної державної політики та формулювати варіанти її вирішення;

здатність застосовувати методи та інструменти аналізу політики, визначати позицію ключових заінтересованих сторін;

уміння визначати сильні та слабкі сторони альтернативних варіантів вирішення проблеми, можливості та загрози їх реалізації;

здатність розробляти та обгрунтовувати рекомендований план дій, визначати критерії/індикатори їх виконання та очікувані результати реалізації

2.

Стратегічне управління

бачення загальної картини та довгострокових цілей;

здатність визначати напрям та формувати відповідні плани розвитку;

вміння здійснювати оцінку гендерного впливу під час формування, впровадження та аналізу державної політики;

рішучість та наполегливість у впровадженні змін;

залучення впливових сторін;

оцінка ефективності на корегування планів

3.

Ефективність

координації з

іншими

здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами Нацсоцслужби, представниками інших державних органів, в тому числі з використанням цифрових технологій;

уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій;

здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль

4.

Комунікація та взаємодія

- вміння визначати заінтересовані i впливові сторони та розбудовувати партнерські відносини;

- здатність ефективно взаємодіяти — дослухатися, сприймати та викладати думку;

- вміння публічно виступати перед аудиторією;

- здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації

Професійні знання


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux