• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Нацсоцслужба запрошує у свою команду головного спеціаліста з питань дотримання рівності та волонтерської діяльності
опубліковано 05 квітня 2024 року о 17:12

Добір на період дії воєнного стану на вакантну посаду державної служби категорії «В» − головного спеціаліста з питань дотримання рівності та волонтерської діяльностіЗагальні умови

Посадові обов’язки

Бере участь у розробленні заходів, спрямованих на забезпечення рівності прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства, з питань активного та здорового довголіття, подолання негативних наслідків старіння. Готує пропозиції щодо планів заходів, державних програм з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, активного та здорового довголіття, подолання негативних наслідків старіння. Узагальнює виконання державних програм, стратегій, планів дій з питань гендерної рівності, активного та здорового довголіття, подолання негативних наслідків старіння.

Здійснює в межах повноважень, передбачених законом, контроль за дотриманням гендерної рівності під час вирішення кадрових питань у центральних і місцевих органах виконавчої влади.

Забезпечує взаємодію з центральними та місцевими органами виконавчої влади щодо реалізації державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, іншими підрозділами, науковими, міжнародними, громадськими організаціями, провідними експертами з питань, що стосуються діяльності Відділу.

Забезпечує організаційно-методичний супровід діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо створення умов для підтримання здоров’я та активного довголіття, організації соціального обслуговування громадян похилого віку

Веде облік випадків дискримінації за ознакою статі, узагальнює інформацію про такі випадки, вносить пропозиції щодо їх усунення. Разом з іншими центральними органами виконавчої влади вживає заходів для скасування дискримінаційних норм, виявлених за результатами гендерно-правової експертизи законодавства. Забезпечує здійснення заходів щодо формування ненасильницької моделі виховання дітей та спілкування.

Бере участь в організації та проведенні нарад, тренінгів, семінарів, науково-практичних конференцій, у проведенні національних та міжнародних конференцій, конгресів, форумів, зустрічей та заходів з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, активного та здорового довголіття, подолання негативних наслідків старіння. Бере участь у здійсненні міжнародного співробітництва у вказаних сферах. Організовує навчання державних службовців з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, активного та здорового довголіття, подолання негативних наслідків старіння.

Бере участь у підготовці державної статистичної та відомчої звітності з питань, що належать до компетенції Відділу, та розробленні пропозицій щодо її удосконалення. Забезпечує проведення аналізу стану виконання міжнародних зобов’язань з питань старіння населення. Готує самостійно або разом з іншими підрозділами інформаційні матеріали для подання керівництву Нацсоцслужби.

Забезпечує реалізацію положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю в межах компетенції Відділу. Забезпечує проведення аналізу рівня доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних категорій населення об’єктів соціальної інфраструктури, а також внесення пропозицій центральним та місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування пропозицій щодо створення безперешкодного середовища.

Організовує в установленому порядку проведення наукових та експертних досліджень з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Готує разом з іншими центральними органами виконавчої влади науково обґрунтовані пропозиції щодо забезпечення гендерної рівності.

Розглядає документи з грифом „Для службового користування”, звернення громадян, народних депутатів України, центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій з питань, пов’язаних з діяльністю Нацсоцслужби, її територіальних органів, підприємств, установ, організацій, що належать до компетенції Відділу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 23 464,00 грн

(класифікаційний код посади 9-VII-1.3).


Надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду державної служби оголошується конкурс.


Граничний строк перебування особи на посаді – до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію до Сектору управління персоналом:


1) заяву із зазначенням основної мети щодо зайняття посади (за зразком);

2) резюме (за формою згідно з Додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 98)).


Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).


Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до призначення на відповідну посаду згідно із Законом України «Про запобігання корупції» подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Особа, призначена у період дії воєнного стану, зокрема на посаду державної служби, подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такий документ не був поданий нею раніше.


Інформація приймається на електронну адресу
Сектору управління персоналом personal@nssu.gov.ua

до 09 квітня 2024 року до 12:00

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Дата i час початку проведення тестування кандидатів. Місце a6o спосіб проведення тестування. Місце a6o спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

м. Київ, вул. Еспланадна 8/10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Каліцун Надія Іванівна

тел.: 289-55-91

електронна пошта: personal@nssu.gov.ua 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра

2.

Досвід роботи

без вимог до досвіду роботи

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою


Вимоги до компетентності


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Самоорганізація та самостійність в роботі

уміння самостійно організовувати свою діяльність та час, визначати пріоритетність виконання завдань, встановлювати черговість їх виконання;

здатність до самомотивації (самоуправління);

вміння самостійно приймати рішення i виконувати завдання у процесі професійної діяльності

2.

Досягнення результатів

здатність до чіткого бачення результату діяльності;

вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності;

вміння запобігати та ефективно долати перешкоди

3.

Якісне виконання

поставлених

завдань

чітке i точне формулювання мети, цілей i завдань службової діяльності;

комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;

розуміння змісту завдання i його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення

4.

Комунікація та

взаємодія

 

вміння визначати заінтересовані i впливові сторони та розбудовувати партнерські відносини;

здатність ефективно взаємодіяти — дослухатися, сприймати та викладати думку;

вміння публічно виступати перед аудиторією;

здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації

Професійні знання


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux