• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Нацсоцслужба запрошує у свою команду головного спеціаліста відділу методичного супроводу державного контролю за дотриманням прав дітей (1 посада)
опубліковано 31 травня 2024 року о 15:53

Добір на період дії воєнного стану на вакантну посаду державної служби категорії «В» − головного спеціаліста відділу методичного супроводу державного контролю за дотриманням прав дітей Департаменту державного контролю за дотриманням прав дітей Національної соціальної сервісної служби України


Загальні умови

Посадові обов’язки

Розглядає документи з грифом «Для службового користування», звернення та запити громадян, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, органів державної влади, депутатських звернень і запитів, виконує доручення Кабінету Міністрів України, керівництва Нацсоцслужби з питань, що належать до компетенції Відділу.

Готує самостійно або разом з іншими підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання керівництву Нацсоцслужби; подає Мінсоцполітики узагальнені звіти, аналітичні матеріали, матеріали перевірок з питань, що належать до компетенції Відділу.

Бере участь в організації та проведенні навчань, зустрічей, нарад, круглих столів з питань, що належать до компетенції Відділу; вивчає позитивний досвід місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, кращі практики з питань захисту прав дитини, готує пропозиції щодо оптимізації діяльності Відділу з зазначених питань.

Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації з питань, що належать до компетенції Відділу.

Забезпечує методичне забезпечення та координація діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в частині захисту прав дітей, зокрема, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які тимчасово перебувають у притулках для дітей служб у справах дітей та центрах соціально-психологічної реабілітації дітей.

Забезпечує методичний супровід діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки та за дотриманням прав дітей.

Забезпечує проведення навчання працівників територіальних органів Нацсоцслужби з питань здійснення державного контролю у сфері захисту прав дітей, які проживають або зараховані до закладів.

Погоджує для затвердження щорічні плани проведення перевірок територіальними органами Нацсоцслужби структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад з питань дотримання прав дітей, усунення порушень, виявлених під час перевірок; забезпечує проведення планових і позапланових перевірок з питань дотримання прав дітей територіальними органами Нацсоцслужби структурних підрозділів районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад; готує аналітичні звіти за результатами проведених перевірок з питань дотримання прав дітей та оприлюднює їх на офіційному веб-сайті Нацсоцслужби

Забезпечує розроблення методичних рекомендацій територіальним органам Нацсоцслужби з питань здійснення державного контролю у сфері захисту прав дитини.

Надає територіальним органам Нацсоцслужби методичну і практичну допомогу щодо організації роботи з питань захисту прав дітей, проводить перевірку виконання такої роботи

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 23 464,00 грн

(класифікаційний код посади 7-VII-1.3).


Надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду державної служби оголошується конкурс.


Граничний строк перебування особи на посаді – до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію до Сектору управління персоналом:


резюме (за формою згідно з Додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 98)).


Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).


Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до призначення на відповідну посаду згідно із Законом України «Про запобігання корупції» подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Особа, призначена у період дії воєнного стану, зокрема на посаду державної служби, подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такий документ не був поданий нею раніше.


Інформація приймається на електронну адресу
Сектору управління персоналом personal@nssu.gov.ua

до 05.06. 2024 року до 12:00

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Дата i час початку проведення тестування кандидатів. Місце a6o спосіб проведення тестування. Місце a6o спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

м. Київ, вул. Еспланадна 8/10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Каліцун Надія Іванівна

тел.: 289-55-91

електронна пошта: personal@nssu.gov.ua 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра

2.

Досвід роботи

без вимог до досвіду роботи

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою


Вимоги до компетентності


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Самоорганізація та самостійність в роботі

уміння самостійно організовувати свою діяльність та час, визначати пріоритетність виконання завдань, встановлювати черговість їх виконання;

здатність до самомотивації (самоуправління);

вміння самостійно приймати рішення i виконувати завдання у процесі професійної діяльності

2.

Досягнення результатів

здатність до чіткого бачення результату діяльності;

вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності;

вміння запобігати та ефективно долати перешкоди

3.

Якісне виконання

поставлених

завдань

чітке i точне формулювання мети, цілей i завдань службової діяльності;

комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;

розуміння змісту завдання i його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення

4.

Комунікація та

взаємодія

 

вміння визначати заінтересовані i впливові сторони та розбудовувати партнерські відносини;

здатність ефективно взаємодіяти — дослухатися, сприймати та викладати думку;

вміння публічно виступати перед аудиторією;

здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації

Професійні знання


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції»;

2.

Знання вимог спеціальних законів 

Знання:

Сімейного кодексу України;

Закону України «Про охорону дитинства»;

Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»;

Постанова КМУ від 06.10.2021 № 1035 «Деякі питання здійснення державного контролю/моніторингу за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки, соціальних послуг та за дотриманням прав дітей»;

Постанова КМУ від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»;

Постанова КМУ від 23.04.2003 № 569 «Про затвердження Порядку повернення до України позбавлених батьківського піклування дітей, які є громадянами України»;

Постанова КМУ від 01.06.2023 № 546 «Про тимчасове переміщення (евакуацію) дітей та осіб, які проживають або зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, та їх повернення».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux