• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Нацсоцслужба запрошує у свою команду головного спеціаліста відділу контролю дотримання прав дітей в альтернативних формах виховання
опубліковано 31 травня 2024 року о 15:48

Добір на період дії воєнного стану на вакантну посаду державної служби категорії «В» − головного спеціаліста відділу контролю дотримання прав дітей в альтернативних формах виховання Департаменту державного контролю за дотриманням прав дітей Національної соціальної сервісної служби України


Загальні умови

Посадові обов’язки

Розглядає документи з грифом «Для службового користування», звернення та запити громадян, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, органів державної влади, депутатських звернень і запитів, виконує доручення Кабінету Міністрів України, керівництва Нацсоцслужби з питань, що належать до компетенції Відділу.

Готує самостійно або разом з іншими підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання керівництву Нацсоцслужби; узагальнює відомості щодо проблемних питань в системі охорони дитинства з подальшою передачею інформаційно-аналітичних матеріалів до Мінсоцполітики.

Бере участь в організації та проведенні навчань, зустрічей, нарад, круглих столів з питань влаштування дітей до сімейних форм виховання (опіка/піклування).

Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації з питань, що належать до компетенції Відділу.

Забезпечує координацію та методологічний супровід діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо соціального захисту внутрішньо переміщених дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дотримання вимог законодавства під час встановлення опіки чи піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, інших передбачених законодавством форм влаштування дітей, проводить роботу із соціальної підтримки внутрішньо переміщених сімей з дітьми, над якими встановлено опіку чи піклування, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу; здійснює контроль та організаційно-методичне забезпечення щодо надання соціальної підтримки та соціальних послуг, зокрема через центри надання адміністративних послуг, сім’ям опікунів, піклувальників, особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Забезпечує збір, узагальнення статистичної звітності щодо дотримання прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, дітей з інвалідністю, влаштованих до сімейних форм виховання (опіка/піклування); веде облік дітей, влаштованих під опіку та піклування.

Проводить аналіз стану дотримання прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, влаштованих до сімейних форм виховання; забезпечує здійснення контролю за дотриманням прав дітей у сім’ях опікунів, піклувальників.

Сприяє розвитку сімейних форм виховання, влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під опіку, піклування; здійснює контроль за реалізацією державної політики з питань пріоритетності влаштування дітей до сімейних форм виховання; здійснює контроль за підбором, підготовкою та веденням обліку осіб, які виявили бажання стати опікунами/піклувальниками.

Здійснює методичне забезпечення діяльності та в межах повноважень, визначених законом, координацію взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, з питань захисту прав дітей та організації роботи із опіки і піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, застосування інших передбачених законодавством форм влаштування дітей.

Використовує інформаційні системи єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних опікунів, піклувальників, а також інші програмні ресурси.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 23 464,00 грн

(класифікаційний код посади 7-VII-1.3).


Надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду державної служби оголошується конкурс.


Граничний строк перебування особи на посаді – до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію до Сектору управління персоналом:


резюме (за формою згідно з Додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 98)).


Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).


Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до призначення на відповідну посаду згідно із Законом України «Про запобігання корупції» подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Особа, призначена у період дії воєнного стану, зокрема на посаду державної служби, подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такий документ не був поданий нею раніше.


Інформація приймається на електронну адресу
Сектору управління персоналом personal@nssu.gov.ua

до 05.06.2024 року до 12:00

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Дата i час початку проведення тестування кандидатів. Місце a6o спосіб проведення тестування. Місце a6o спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

м. Київ, вул. Еспланадна 8/10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Каліцун Надія Іванівна

тел.: 289-55-91

електронна пошта: personal@nssu.gov.ua 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра

2.

Досвід роботи

без вимог до досвіду роботи

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою


Вимоги до компетентності


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Самоорганізація та самостійність в роботі

уміння самостійно організовувати свою діяльність та час, визначати пріоритетність виконання завдань, встановлювати черговість їх виконання;

здатність до самомотивації (самоуправління);

вміння самостійно приймати рішення i виконувати завдання у процесі професійної діяльності

2.

Досягнення результатів

здатність до чіткого бачення результату діяльності;

вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності;

вміння запобігати та ефективно долати перешкоди

3.

Якісне виконання

поставлених

завдань

чітке i точне формулювання мети, цілей i завдань службової діяльності;

комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;

розуміння змісту завдання i його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення

4.

Комунікація та

взаємодія

 

вміння визначати заінтересовані i впливові сторони та розбудовувати партнерські відносини;

здатність ефективно взаємодіяти — дослухатися, сприймати та викладати думку;

вміння публічно виступати перед аудиторією;

здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації

Професійні знання


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції»;

2.

Знання вимог спеціальних законів 

Знання:

Сімейного кодексу України;

Цивільний кодекс України;

Закону України «Про охорону дитинства»;

Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»;

Постанова КМУ від 06.10.2021 № 1035 «Деякі питання здійснення державного контролю/моніторингу за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки, соціальних послуг та за дотриманням прав дітей»;

Постанова КМУ від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux