• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Нацсоцслужба шукає у свою команду заступника начальника ГУ Національної соціальної сервісної служби у Волинській області
опубліковано 18 квітня 2024 року о 11:44

Добір на період дії воєнного стану на вакантну посаду державної служби категорії «Б» − заступника начальника Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Волинській області – начальника відділу здійснення державного контролю у сфері соціального захисту населення


Загальні умови

Посадові обов’язки

Здійснює контроль за підготовкою та ходом проведення планових та позапланових перевірок, моніторингів Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області, місцевих органів виконавчої влади, структурних підрозділів держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, суб’єктів, що надають адміністративні послуги соціального характеру щодо дотримання законодавства з питань соціального захисту населення.

Здійснює контроль за проведенням структурними підрозділами держадміністрацій, виконавчими комітетами міських рад заходів з поверненням до бюджету надміру виплачених коштів, виявлених в ході перевірок і за результатами верифікації, та виплати отримувачам недоотримання сум коштів.

Здійснює контроль за підготовкою та проведенням заходів з перевірки опрацювання структурними підрозділами держадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад результатів верифікації Міністерства фінансів України, використання результатів превентивної верифікації при наданні державних соціальних допомог.

Забезпечує координацію та взаємодію в роботі відділу здійснення державного контролю у сфері соціального захисту населення та сектору здійснення державного контролю у сфері захисту прав дітей та дотримання стандартів рівності. Виконує обов’язки начальника Головного управління у разі його відсутності.

Відповідає за реалізацію положень Закону України «Про запобігання корупції», та виконання Антикорупційної програми Нацсоцслужби. Розробляє план заходів щодо запобігання і протидії корупції, здійснює контроль за його виконанням та підготовку відповідних звітів. Здійснює контроль за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Координує та відповідає за реалізацію заходів щодо технічного захисту інформації, протидії кіберзагрозам, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації в Головному управлінні, виконання вимог законодавства, нормативних документів з технічного захисту інформації, вимог з інформаційної та кібербезпеки, захисту персональних даних, мовної інформації в Головному управлінні, заходи щодо забезпечення технічного захисту інформації для інформації з обмеженим доступом, державної таємниці та контроль за її збереженням.

Здійснює контроль за розглядом звернень (запитів) громадян, органів державної влади, правоохоронних органів та інших суб'єктів права на звернення, аналіз звернень та запитів, підготовка пропозицій по удосконаленню законодавства з питань соціального захисту населення.

Забезпечує, у встановленому порядку, участь у розробленні мобілізаційних заходів та бронюванні військовозобов'язаних у період мобілізації та у воєнний час. Організовує роботу з питань цивільної оборони.

Розробляє і бере участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів, відповідно до компетенції. Проводить аналізу та візування проєктів організаційно-розпорядчих документів Головного управління. Проводить аналіз нормативно-правових актів, закріплених функцій і процедур щодо виявлення дискримінаційних повноважень і норм (корупційних ризиків), що сприяють вчиненню корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією. Забезпечує взаємодію з громадськими організаціями.

Дотримується виконавської дисципліни, правил внутрішнього службового розпорядку, етичної поведінки державного службовця, вимог законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства, нормативно-правових актів з охорони праці, конфіденційності щодо персональних даних громадян під час здійснення своїх повноважень. Виконанує інші завдання і доручення відповідно до компетенції.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 24 550,00 грн

(класифікаційний код посади 1-ІІ-2).


Надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду державної служби оголошується конкурс.


Граничний строк перебування особи на посаді – до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію до Сектору управління персоналом:


резюме (за формою згідно з Додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 98)).


Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).


Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до призначення на відповідну посаду згідно із Законом України «Про запобігання корупції» подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Особа, призначена у період дії воєнного стану, зокрема на посаду державної служби, подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такий документ не був поданий нею раніше.


Інформація приймається на електронну адресу
Сектору управління персоналом personal@nssu.gov.ua

до 21 квітня 2024 року до 12:00

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Дата i час початку проведення тестування кандидатів. Місце a6o спосіб проведення тестування. Місце a6o спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

м. Київ, вул. Еспланадна 8/10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Каліцун Надія Іванівна

тел.: 289-55-91

електронна пошта: personal@nssu.gov.ua 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою


Вимоги до компетентності


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Аналіз політики та планування заходів з її реалізації

здатність ідентифікувати суспільно значущу проблему, вирішення якої потребує формування відповідної державної політики та формулювати варіанти її вирішення;

здатність застосовувати методи та інструменти аналізу політики, визначати позицію ключових заінтересованих сторін;

уміння визначати сильні та слабкі сторони альтернативних варіантів вирішення проблеми, можливості та загрози їх реалізації;

здатність розробляти та обгрунтовувати рекомендований план дій, визначати критерії/індикатори їх виконання та очікувані результати реалізації

2.

Стратегічне управління

бачення загальної картини та довгострокових цілей;

здатність визначати напрям та формувати відповідні плани розвитку;

вміння здійснювати оцінку гендерного впливу під час формування, впровадження та аналізу державної політики;

рішучість та наполегливість у впровадженні змін;

залучення впливових сторін;

оцінка ефективності на корегування планів

3.

Ефективність

координації з

іншими

здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами Нацсоцслужби, представниками інших державних органів, в тому числі з використанням цифрових технологій;

уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій;

здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль

4.

Комунікація та взаємодія

- вміння визначати заінтересовані i впливові сторони та розбудовувати партнерські відносини;

- здатність ефективно взаємодіяти — дослухатися, сприймати та викладати думку;

- вміння публічно виступати перед аудиторією;

- здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації

Професійні знання


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux