• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Нацсоцслужба шукає у свою команду головного спеціаліста Сектору юридичного забезпечення (1 посада)
опубліковано 30 квітня 2024 року о 10:25

Добір на період дії воєнного стану на вакантну посаду державної служби категорії «В» − головного спеціаліста Сектору юридичного забезпечення 
Національної соціальної сервісної служби України 


Загальні умови

Посадові обов’язки

Розробка та участь у розробці проєктів законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Нацсоцслужби, а також розгляд проєктів нормативно-правових актів та інших документів, що надійшли на погодження, з питань, що належать до компетенції Нацсоцслужби, та підготовка пропозицій до них.

Перевірка відповідності законодавству проєктів наказів та інших нормативно-правових актів, що подаються на підпис Голові Нацсоцслужби;

участь в проведенні антидискримінаційної та гендерно-правової експертизи проєктів наказів, які підлягають державній реєстрації, підготовлених структурними підрозділами Нацсоцслужби, та підготовка проєктів висновків про такі експертизи за встановленою формою;

проведення юридичної експертизи проєктів законодавчих та інших нормативно-правових актів, підготовлених структурними підрозділами Нацсоцслужби, які підлягають державній реєстрації, та підготовка за їх результатами проєктів висновку за формою, затвердженою Мін’юстом;

сприяння правильному застосуванню законодавства про працю, у разі невиконання або порушення їх вимог подання пропозицій щодо усунення порушень.

Проведення роботи, пов’язаної з укладанням договорів (контрактів), меморандумів, участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав та інтересів Нацсоцслужби; реєстрація, зберігання та облік договорів в апараті Нацсоцслужби; участь разом із заінтересованими структурними підрозділами в аналізі результатів господарської діяльності Нацсоцслужби, вивченні умов і причин виникнення непродуктивних витрат, порушення договірних зобов’язань, а також стану дебіторської та кредиторської заборгованості.

Здійснення претензійної, позовної роботи, забезпечення в установленому порядку представництва (самопредставництво) інтересів Нацсоцслужби в судах та інших державних органах.

Розгляд документів з грифом «Для службового користування», звернень громадян, депутатських запитів та звернень, адвокатських запитів, запитів на публічну інформацію, а також звернень від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємтсв, установ, організацій та відповідей на листи, пропозиці, заяви і скарги громадян з питань, що входить до компетенції Нацсоцслужби, якщо ці відповіді містять нормативно-правові положення.

Проведення роботи щодо правильного застосування законодавства в Нацсоцслужбі, надання роз’яснень та правових консультацій з питань, що належать до компетенції Нацсоцслужби; за дорученням завідувача Сектору здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня правових знань працівників Нацсоцслужби.

Перегляд разом зі структурними підрозділами Нацсоцслужби нормативно-правових актів, а також інших документів з питань, що належать до її компетенції, з метою приведення їх у відповідність із законодавством, у тому числі інформування завідувача Сектору про необхідність вжиття заходів щодо внесення змін до нормативно-правових актів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 23 464,00 грн

(класифікаційний код посади 7-VII-1.3).


Надбавки та доплати відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду державної служби оголошується конкурс.


Граничний строк перебування особи на посаді – до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію до Сектору управління персоналом:


резюме (за формою згідно з Додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 98)).


Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).


Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до призначення на відповідну посаду згідно із Законом України «Про запобігання корупції» подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Особа, призначена у період дії воєнного стану, зокрема на посаду державної служби, подає документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такий документ не був поданий нею раніше.


Інформація приймається на електронну адресу
Сектору управління персоналом personal@nssu.gov.ua

до 01 травня 2024 року до 12:00

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Дата i час початку проведення тестування кандидатів. Місце a6o спосіб проведення тестування. Місце a6o спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

м. Київ, вул. Еспланадна 8/10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Каліцун Надія Іванівна

тел.: 289-55-91

електронна пошта: personal@nssu.gov.ua 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра

2.

Досвід роботи

без вимог до досвіду роботи

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою


Вимоги до компетентності


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Самоорганізація та самостійність в роботі

уміння самостійно організовувати свою діяльність та час, визначати пріоритетність виконання завдань, встановлювати черговість їх виконання;

здатність до самомотивації (самоуправління);

вміння самостійно приймати рішення i виконувати завдання у процесі професійної діяльності

2.

Досягнення результатів

здатність до чіткого бачення результату діяльності;

вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності;

вміння запобігати та ефективно долати перешкоди

3.

Якісне виконання

поставлених

завдань

чітке i точне формулювання мети, цілей i завдань службової діяльності;

комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;

розуміння змісту завдання i його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення

4.

Комунікація та

взаємодія

 

вміння визначати заінтересовані i впливові сторони та розбудовувати партнерські відносини;

здатність ефективно взаємодіяти — дослухатися, сприймати та викладати думку;

вміння публічно виступати перед аудиторією;

здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації

Професійні знання


Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux