Голова Нацсоцслужби Владислав Машкін відвідав Харків з робочим візитом та взяв участь у нараді щодо відновлення роботи органів соціального захисту населення на території м. Харкова та в окремих районах Харківської області.
Головною метою проведення наради було скоординувати дії органів державної влади та місцевого самоврядування в частині виконання ними своїх повноважень у сфері соціального захисту населення в умовах воєнного стану. Зокрема обговорено питання щодо відновлення роботи центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у м. Харкові, а також самостійного здійснення органами соціального захисту Харківщини нарахування соціальних виплат.
Нагадаємо, що протягом березня-травня, внаслідок ведення активних бойових дій та неможливості окремими органами соціального захисту Харківщини виконувати свої функції та повноваження, соціальні виплати нараховувались за тимчасовим механізмом, визначеним Постановою № 215 Кабінету міністрів України.
Участь у нараді взяли: Заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, міський голова Харкова Ігор Терехов, Голова Правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус та представники відповідних органів державної влади та місцевого самоврядування.
